Vánoční bowling o pohár IPA Hranice

Dne 10. prosince 2012 proběhl Vánoční bowling o pohár IPA Hranice. Turnaj, který pořádala IPA ÚS č. 206 Hranice, se odehrál v Bowling clubu v Holešově.

Turnaje se zúčastnilo celkem 26 hráčů, z toho bylo 21 mužů a 5 žen. Hráči byli rozděleni do 8 družstev.

Vítězem mezi družstvy se s velkým náskokem stalo družstvo ve složení Koppa, Dobyšek, Šuterýk, na druhém místě skončilo družstvo ve složení Malík, Malíková, Purkar, Pospíšil M. a na třetím místě se umístilo družstvo ve složení Augustin, Měrka, Kopl, Pospíšil T..

Mezi jednotlivci se mezi muži umístil na prvním místě Koppa, následován Šuterýkem a Haluzkou.

U žen bylo pořadí na prvních třech místech následující: Malíková, Axamitová a Mandrlová.

Pořadí i s počtem dosažených bodů u všech účastníků Vánočního turnaje lze nalézt v přiložené tabulce.