X. ročník mezinárodního turnaje v sálové kopané BRNO CUP 2011

Ve dnech 17.-18. listopadu 2011 se uskutečnil X. ročník mezinárodního turnaje v sálové kopané BRNO CUP 2011. Turnaj, který pořádala IPA (INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION) ÚS č.201 Brno, se konal pod záštitou HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE a odehrával ve Sportovní hale VUT, ul. Technická 14 Brno. Představilo se zde 14 týmů z Itálie, Chorvatska, Slovinska, Polska, Slovenska a ČR, které byly rozděleny do dvou skupin.

Tým IPA Hranice nezačal turnaj dobře, kdy jsme nejprve prohráli s týmem IPA Poznaň (PL) 0:1, poté podlehli skvělému týmu IPA Cejle (Slovinsko) 0:3. Po tomto rozpačitém začátku nás čekal tým Questrura Bologna (Itálie), kdy jsme dobrém výkonu vyhráli 5:3 a následoval poslední zápas čtvrtečního programu s IPA Piešťany, kdy jsme zvítězili v bratrovražedném boji těsně 1:0.

Páteční zápasy ve skupinách již pro nás začaly dobře, kdy jsme nejprve porazili tým Vojenské policie z Prahy 2:1 a v posledním zápase naší skupiny jsme přehráli tým IPA Zlín 3:1.

Ve čtvrtfinále tým IPA Hranice porazil po hektickém výkonu ZÁSAHOVKU Brno 1:0. V semifinále jsme však nestačili na domácí tým IPA Brno, kdy jsme prohráli 1:2.

Poslední zápas o třetí místo mezi týmy IPA Hranice a Vojenskou policií Praha skončil remízou 2:2, kdy rozhodovaly penalty. Brankář IPA Hranice Pavel Chlápek ml. pochytal všechny tři střely hráčů VP Praha, a tak rozhodla proměněná penalta Michala Juřici o krásném třetím místě týmu IPA Hranice na tomto významném turnaji.

Konečné pořadí:
1. IPA CEJLE (Slovinsko)
2. IPA BRNO
3. IPA HRANICE

Mgr. Pavel Chlápek – vedoucí IPA ÚS č.206 Hranice