XI. ročník badmintonového turnaje o Pohár PČR ÚO Kroměříž, IPA Hranice a PSK Přerov

Dne 13. dubna 2012 se uskutečnil již 11. ročník turnaje v badmintonu. Turnaj, který pořádal Územní odbor Kroměříž, IPA Hranice a PSK Přerov, se uskutečnil v hale TJ Chropyně.

Představilo se zde 18 mužů a 9 žen, kteří v samostatných kategoriích bojovali o putovní pohár. Nejdříve se hrálo ve skupinách a první dva postoupili do vyřazovacích soubojů, tzv. pavouka. Téměř po 4. hodinách byli známi vítězové ve dvouhrách. Pak se začaly hrát čtyřhry, které byly již bez rozlišení kategorií. Hrálo se opět nejdříve ve skupinách a pak vyřazovacím způsobem. Do 16.00 hod., kdy byly všechny zápasy odehrány, mnozí účastníci turnaje propotili několik triček. Během turnaje bylo pro účastníky připraveno bohaté občerstvení.

Turnaj byl ukončen vyhlášením výsledků, kde byly předány poháry a věcné ceny prvním třem v jednotlivých kategoriích, které věnovala IPA Hranice a PSK Přerov. Na závěr při společném posezení u dobrého jídla si účastníci vyměnili své zážitky a zkušenosti z turnaje a sportu všeobecně.